Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A mai napon ettem a nagymamám...

Gmgmniap4 kérdése:

A mai napon ettem a nagymamám által készített töltött paprikából. Ő is evett és azóta nagyon fáj a hasunk. De mitől? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval mindketten ettünk és azóta fáj a hasunk és állandóan WCre kell járnunk. Nekem már a sok WC használat miatt nagyon fáj a fenekem. Segítsetek kérlek abban hogy mitől fájdulhatott meg a gyomrunk és mivel csillapíthatjuk akár a gyomorfájdalmat akár a fenékfájdalmat. Köszönöm!
2017. okt. 24. 06:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és kifelejtettem, hogy azóta állandóan ráz a hideg... :(
2017. okt. 24. 06:09
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A hidegrázás a láz jele. Orvoshoz kell menni, feltehetően valami ételmérgezés. Nem lehet tudni, mikor készült az étel, a felhasználásig hogyan volt tárolva, a felhasznált hús (esetleg darált hús honnan származott, mennyire volt friss, miként készült az étel stb.
2017. okt. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Lehet mosoport tett a nagyi so vagy liszt helyett a kajaba, egyik baratommal mar elofordult.
2017. okt. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen menjetek orvoshoz! Valószínűleg romlott volt a darált hús. Ez nsgyon veszélyes.
2017. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet vírusfertőzés is, ha lázas vagy. Menjetek el dokihoz. Utána egyetek egy jó kis házi tyúkhúslevest (a levét), nekem mindig bejön, ha fáj a hasam. A fenekedre (ha nincs otthon babapopsikenőcs/Neogranormon/Sudocrem) kenj valamilyen zsíros krémet vagy sima olajat.
2017. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamelyik összetevő nem volt friss, előfordult már velem is hasonló. 2 napig volt rossz, így ahogy írod ezekkel a tünetekkel.

Ha utána se javul akkor azért nézzetek el orvoshoz

2017. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hogy mitől fordulhatott elő? nos a paradicsomszósz az egyik, főleg ha valami régi konzerv..a másik a töltelék összetevők.. lehet, hogy a darált hús volt szalmonellás, de a tojásnál is előfordul...mert akkor(és attól) fostok rendesen..


ilyenkor sok cukornélküli citromos teát kell inni, sok piritóskenyérrel...ami már egészen feketére(szenesre) van pirítva...


enyi, mással ne próbálkozzatok.


pár nap spriccelős fosás után rendbejöttök.


a nagymutter ne főzzön, ha lehet.

2017. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi azóta megoldódott a problém! Amúgy minden alapanagy amit felhasznált az előtt vette kb. 10 perccel tehát nem valószínű hogy romlott lett volna és nem nem mosószert rakott bele ;D Amúgy nagyon jól főz és most előszöri alkalom volt ez
2017. okt. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!