Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? Hogy tudnék...

Hogyan hízzak? Hogy tudnék "egy kis fognivalót" csinálni?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatú vagyok, sztem túl vékony és nagyon nehezen tudok felhízni. Szeretnék egy kicsit nőiesebb formát.
2008. okt. 19. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem örülj, hogy ilyen vagy, valszeg amúgy se lesz mindig így. ahogy egybk egy alapból husisabb lányon se áll jól, ha lefogy, mert löttyedt lesz és aránytalan, úgy fordítva se szép. fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.
2008. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mégis megszertnék hízni. szerintem attól nem lenne semmi bajom. csak nem az a fajta vagyok akinek ez könnyen megy.
2008. okt. 19. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
hány kg és hány cm vagy?
2008. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sok ember problémája ez, valaki gyorsan és sokat hizik, valaki pedig(mint a te esetedben is)nem képes magára szedni, mégha szeretne is. Különben örülök, hogy vannak még ilyen emberek, mint te, akik nem a mai divatot hajszolják, és nem hiszik azt, hogy a csontsoványság a legszebb és legideálisabb.

Igaz, hogy én is azok közé tartozom, aki akar leadni jelenleg pár kilót, de mégsem akarok sovány lenni. Egy év alatt 5kg-ot hiztam, bár ez egyénfüggő, mégis leirom, hogy milyenek az étkezési és mozgási szokásaim, hátha segit neked is.

Este egyél inkább többet, valami kalóriásat. Mivel egész nap nem eszem túl sokat, este pótolom(legtöbbször sült krumpli, palacsinta). Ha életmódodba belefér, akkor próbálj sokat aludni(9-10 óra). Gyümölcsök közül ajánlom a banánt. Egyél lisztes kajákat (kalácsfélék). Nem irtad, hogy hány éves vagy, milyenek az étkezési szokásaid, sprtolsz-e, pontosan milyen magas vagy és hány kg. Talán igy többet lehetne segiteni. Az előttem lévők csak magukból indultak ki, ezért hurrognak le olyanokat, akik pont az ellenkezőjét szeretnék elérni. Valójában én úgy gondolom, hogy meghizni nehezebb, mint fogyni, mert fogyáshoz akarat kell, de hizáshoz már nem elég.

Úgy tudom, hogy volt már pár ilyen kérdés ezen az oldalon, ajánlom, hogy kutasd fel őket, lehet, hogy találsz valami hasznos információt.

2008. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
185 cm vagyok és 62 kg. nem sportolok. sportoltam,de már abbahagytam. 16 leszek áprilisban. és az igazat szólva eléggé rendszertelen az alvásom.:S ezért a táplálkozásom is. van olyan hét amikor az egyik napról a másikra nem alszom, mert annyi tanulni való van és egyszerűen nem tudom beosztani, de azon a héten hétvégén bepótlom van amikor 14 óra alvással. hát ez elég rossz is így. most próbálok kicsit kiegyensúlyozottabban élni. hát meglátom mi lesz. egyébként köszönöm a tanácsokaat.:)
2008. okt. 20. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg eléggé sovány vagy.

Az egyik barátnőm is nagyon vékony volt, szeretett volna felszedni magára, de nem tudott. Nagyon lestresszelte az iskola. Mikor befejeztük a középiskolát nem is ment tovább. Pár hónap alatt láthatóan szedett magára. Lehet, hogy te is stresszben élsz, és ezért is nem birsz hizni, annak ellnére, hogy szeretnél? Még fiatal is vagy, lehet, hogy később nem is lesz vele problémád.

2008. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
általában még azok is tudnak hizni akiknek gyors az anyagcseréjük. szoval ha este lefekvés előtt eszel mégha nemvagy éhes akkor is akkor hizni fogsz. de nem 1-2 nap alatt hanem kb 2-3 hét alatt már pár kg felfog menni.
2008. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!