Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tudok csinálni, ha nagyon...

Mit tudok csinálni, ha nagyon sokat ettem?

Figyelt kérdés
Kb. 6 órája ettem utoljára, de még mindig fáj a hasam és böfögök meg hasonlók.:/
2011. ápr. 20. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy sokat ettél.... valószínű az étel volt nagyon zsíros, vagy sós, vagy mittudomén. Igyál egy kis gyömbért vagy kólát az hamarabb kibüfögtet.
2011. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha mar hat oraja ettel, azota nem, akkor nem szabad emesztes elosegitot (Dipankrin) szedni, pedig epp azt akartam javasolni a kerdesed lattan. De ha mar ilyen reg volt, hogy ettel, akkor nem a mennyiseg volt a baj, hanem a minoseg inkabb. Nem lehet hogy romlott volt az etel, netan tul zsiros? Probalj bevenni vizbe belekavarva egy kis szodabikorbonat (etkezesit) es idd meg. Apukam mindig ezt hasznalja, jol megbufogtet. En magam evek ota nem hasznaltam, regen hebe-hoba, de nem szeretem az izet. Nekem regen sokszor az volt a bajom, hogy tulzabaltam magam, aztan majd elhanytam magam es nyulhattam a Dipankrinhoz hogy meggyorsitsa az emesztest es ne hanyjam ki a felesleget. :(
2011. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg rendszeresen inni, és egyél egy almát, a benne lévő savak és a pektin könnyíti az emésztést, és elveszi a rossz szájízt.
2011. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dél körül 2 tábla csokit ettem meg egy fél literes colát, aztán meg még a délután során egy fél fazék lencsét:D. Meg az is gond, hogy mindig irtó gyorsan eszem.
2011. ápr. 20. 21:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja ettem még 1 zacskó csokis mandulát is:DD
2011. ápr. 20. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor a lencse volt a baj. Engem is mindig felpuffaszt pedig imádom :)
2011. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!