Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A haverjaim gyógyszert csempés...

A haverjaim gyógyszert csempésztek az ételembe, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
10 perce melegszenyát sütöttem, de nem vettem észre, hogy egy pirulát tettek a kenyerembe, amit meg is ettem. Azt mondják, csak fájdalomcsillapító, de nagyon szédülök. Mit ehetnék, hogy semlegesítsem a gyógyszert?

2017. júl. 5. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem a szüleiknek megmondod őket. Az apáik helyében jól elverném őket ! A gyógyszer nem játék ! És ha allergiás lettél volna rá és belehalsz ?
2017. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom hány évesek. Az értelmi színvonal alapján max 16 évesek.
2017. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egytől nem nagyon lehet semmi bajod, főleg ha vénynélkül kapható volt a gyógyszer. Szerintem szimplán megijettél és már ezt váltotta ki, egyfajta beképzelés,ami ki is hatott.

De látom elég unalmas az életük,hogy ilyennel szórakoznak. Nyugodtan elmondhatod a szüleiknek..

2017. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha allergiás egy összetevőre, akkor igenis lehet baja 1 szemtől is. Tök mindegy, hogy vény nélküli -e. Az összetevők számítanak. Ismerek olyan embert, aki egy bárki által vásárolható fájdalomcsillapító miatt került kórházba. Feldagadt a szája, nyelve. Egyáltalán nem játék a gyógyszer !
2017. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ezt magától értedően írtam. De ha allergiás lenne rá,már nem itt írogatna szerintem. :)
2017. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egébként igyál sok folyadékot,aztán majd kiürül belőled. :)
2017. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg a barátaidnak, hogy jó nagy marhák!

Amúgy meg szép kis barátok, miért vagy még velük?

2017. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük a gyógyszer nevét, ez fontos lehet később, ha netalán rosszul lennél.
2017. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!