Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 vagyok és abba szeretném...

15 vagyok és abba szeretném hagyni a húsevést, mert ha belegondolok hogy döglött állatokat eszem meg, vagy éppen mit, fel fordul a gyomrom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ne értsetek félre, nem vagyok valami vegetáriánsu természet védő barom, aki a fák miatt odaláncolja magát a korláthoz, demonstrálás véljából. egyszerűen csak ha bele gondolok ebbe undorodom tőle, és valami extrém lelkiismeret furdalásom van. viszont anyukám nem engedi hogy ne egyek, mert hogy az kell mert egészséges, meg bla bla bla, és ha nem eszem elveszi az internetet a pc-met meg minden baromsággal fenyeget. mit tegyek, mert télnyleg mondjuk elég vékony vagyok, de szeretném hogy megértse én nekem ez nem megy?


15/f


2010. máj. 11. 11:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia, álltalában nem nagyon akarom, és inkább nem is eszem ha lehet, pl húst kínál anyukám, vagy valami olyat amiben hús van, és tehetem, mert pl nem ebéd, csak nasi, és nagyon éhes vagyok, inkább nem eszem és koplalok, mert nem akarok ilyet enni.
2010. máj. 11. 11:51
 12/13 anonim ***** válasza:

"természetvédő barom"

"felőlem meg is dögölhetnek"


XD

2010. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bameg vitamin van a zöldségben is, de állati fehérje nincs, és az is kell valahonnan! Ha meg laktóz érzékeny is vagy, meg húst se akarsz enni, két választásod van:

1. vagy tömöd magadba a tojást, mint az állat

2. vagy elmész orvoshoz/dietetikushoz, aki megmondja, milyen mesterséges cuccokkal lehet ezt pótolni (de előre szólok, nem lesz olcsó).


Ne legyél hülye, ha már vega akarsz lenni, okosan csináld, különben vérszegény leszel, nem fogsz nőni rendesen, kihullik a hajad, végül meg meghalsz szív vagy tüdőelégtelenségben. Érted?

2010. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!