Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha vékony vagyok, már nem is...

Ha vékony vagyok, már nem is kell foglalkozni az ételfüggőségemmel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

170 centihez vagyok 50 kiló,akkor se hizok ha éjjel nappal zabálok,édességen és mekiskaján élek felváltva


nem izgat hogy szinte függök ezektől,nem hizok


majd foglalkozok ezzel ha hizok (bár 10 kiló simán jöhetne rám,de nem akar)

23/N

2010. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem pont azért, mert vékony vagy, figyelned kéne arra, hogy sok vitamint vigyél be. Az egészségtelen ételek a te szervezetednek sem tesznek jót.
2010. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem zavar mert állandóan ettől fáj a hasam, és egy idő után már a kedvenc kajámat se jó enni. :(
2010. máj. 7. 16:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki vékony még nem jelenti azt, hogy egészséges. Szóval hiába vagy vékony, ha minden nap tartósítószeres ételeket, színezékeket, cukrokat, chipseket eszel, így a te életed sem lesz hosszabb, mint kövér embertársainké.
2010. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez a másik bajom, hogy nem egészséges de... most miért is lettem kioktatva??? XD
2010. máj. 7. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert az volt a kérdésed, hogyha vékony vagy, akkor nem is kell foglalkoznod az ételfüggőségeddel. És a válaszom az, hogy de igen, kellene ;).
2010. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja jó. :) Én szeretnék rajta változtatni, csak sokak szerint hülye vagyok, inkább örülnék neki hogy bármennyit ehetek.
2010. máj. 7. 16:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, megehetsz bármennyit

Csak nem ehetsz meg BÁRMIT


ezen egy kicsit gondolkozz el és hogyha nem jössz rá akkor még irok

2010. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én sem hízok semmitől, de ettől függetlenül eszem ágában sincs igénytelen szemét kajákkal tömni a testem.
2010. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akarok egy ilyen csajt... Rühellem az elhízós nyavajgásokat, meg hogy nem tud egy egész pizzát bevágni senki:)
2010. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!