Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetek? Vagy most hagyjam...

Mit tehetek? Vagy most hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés
13/L 165 cm 49 kg vagyok. Ez meg nem is zavar xsak az alkatom. Elegee negvaktozott. Es eszembe se jut nem enni meg ilyesmi mert akkor nem fogok rendesen feljődni és eselyem se lesz a normalis alakra de most nagyon nem tetszik. Vastagabbnak látom a lábam es nagyon nem szeoek szerintem. S tobbiek azt mondjak hogy teljesen rendben van de én nem úgy látom. Most egy kicsut elkezdtem idafigyelni az evésre szoval viszonylag egeszsegesen eszem. Es ha elkezdodik a suli nagyon sokat fogok mozogni is. Heti negyszer fogok atketikazni es teniszezni is kb masfel orakat. A lenyeg az hogy szerintetek fog meg valtozni a testem? Most nagyon eltorzult vagy nem is tudom. Nem vagyok megelegedve vele. Egyedul azt nyugtat meg hogy az elso menstruacio utan elkezdunk novekedni ugy atlagosan 5cmt es a labunk es a vegtagjaink is megnonek? Szoval valaki megnyugtatna vagy mondana valami okosat? Vagy tanacs?

#Hirtelen testi valtozas
2016. aug. 18. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Még csak 13 éves vagy, nyilván fogsz még változni. :)
2016. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyi, én mégcsak 161 cm vagyok és 48 kg...a barátnőim rám is aztmondják, hogy nagyon vékony vagyok..én nem érezm így, de ez mindegy..a lényeg az, hogy vékony vagy
2016. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!