Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ehetnek egeszsegesebbet...

Mit ehetnek egeszsegesebbet az alábbi etelek helyett?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen ebedre neha csak zsemlet, felvagottat, peksutit eszek. Ezek helyett szeretnek vmi egeszseges kevesbe hizlalot enni ami laktat is azert es mobdjuk boltban tudom venni. Mi az otletetek?
2016. júl. 19. 21:56
 1/3 anonim válasza:
Mondjuk zsemle helyett ott a teljes kiőrlésű barna kenyér benne kevesebb felvágottal és több zöldséggel. Ha emellé teszel egy almát szerintem jól is laksz és egészségesebb is. De szerintem minél változatosabb annál jobb, tehát ne legyen minden napra ugyanaz az ebéd. Készíthetsz otthon csirke-, vagy gyümölcssalátát. Esetleg vehetsz a boltból csomagolt gyümölcssalit it. Rengeteg megoldás van, de egyéntől is függ, ki mit szeret azt eszi
2016. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából én a gyümit, tejterméket és a zöldségeket is imádom, tehát ezzel nincs baj. Csak egyszerűen nem tudom, hogy mit lehetne mindig ami változatos és egészséges. Minden nap sem akarok salátát enni. Azért lenne jó pár ötlet.
2016. júl. 20. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Tonhalkonzerv salatakeverekkel.

Teljes kiorlesu zsemle, bele csirkemellsonka, light sajt, hozza mondjuk egy paprika

Boltban kaphato szeletelt gyumolcsok, elore elkeszitett salatak (bar ezek sok helyen tul vannak arazva...), ha pesti vagy, Cserpesben egesz olcson nagyon finom hazi sajtos, csirkes salikat lehet kapni.

Cukormentes joghurt (jogobellanak van 0%-os)

Cukormentes, feherliszt mentes peksutik (Lipotiban, Update peksegekben vannak ilyesmik)

2016. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!