Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Apám miért nem érzi, ha meg...

Apám miért nem érzi, ha meg van romolva valami? Vagy csak nekem próbálja bemagyarázni, hogy egyem meg?

Figyelt kérdés

Megfőztem 3 db virslit, majd beleharaptam, az első falat kicsit furcsa ízű volt, a második már annyira rossz volt, hogy hánytam.

Levittem, hogy nekem ez nem kell, majd megkóstolta, és kijelentette, hogy ennek semmi baja...

Nem hinném, hogy csak azért, mert "rossz a számíze", hánynék valamitől :S Nem ez volt az első eset...


2010. ápr. 13. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam múltkor anyámmal,a sajt már feketedett rendesen,de bemagyarázta volna,hogy az csak nemes penész,mikor már látszott,hogy romlott... Okosak nagyon tényleg,egyék meg ők,te meg dobd ki úgy,ahogy én is kihajítottam a sajtot:D Vagy etesd meg apukáddal,ha szerinte annyira jó..
2010. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy egye meg. Én meg inkább nem vacsizok..
2010. ápr. 13. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Elhisze,hogy ezek után nem akarsz enni,ha látja rajtad,hogy rosszul vagy tőle,szemétség,hogy meg akarja etetni veled:S
2010. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát inkább éhezek :/

Már szalámikat se szívesen eszek, félek, hogy romlott, és akkor is meg kellene ennem..

Ezért csak néha vacsizok..

Aztán persze le vagyok b*szva, ha már megromlott, és már neki se kell..

2010. ápr. 13. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!