Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs étvágyam. Mit tegyek?

Nincs étvágyam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már hetek óta nincs olyan étvágyam, mint régebben volt, és csak néha-néha egy pár falatot tudok megenni. Van, hogy egy nap alatt 2 szendvicset eszek, többet nem bírok enni. Pedig érzem, hogy éhes vagyok, már szinte "égeti" a gyomromat az éhség, de úgy érzem, ha még egy falatot megpróbálok legyömöszölni, akkor azt rögtön kihányom. Mit csináljak?
2008. szept. 27. 09:30
 1/3 anonim válasza:
100%
Hat ez engem is nagyon erdekel.Nekem a vitamint mondtak hogy szedjek,de mivel terhes vagyok terhes vitamint szedek es nekem ez megsem valt be.egy ket honap mulva szulok es olyan sovany vagyok hogy a bordaim latszanak.Terhessegem alatt vegig etvagytalansaggal kuzdottem.Hatha neked segit a vitamin..azt mondjak etvagyhozo.De remelem lessz okosabb valaszolo,en is ennek mar egy jot.
2008. szept. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El kell menni dokihoz, kivizsgálni. Nem biztos, hogy elég a vitamin. Ha ki akarod próbálni a vitamint, akkor a B komplexet próbáld, de én nem várnék a helyedben az orvos látogatásával. Sajnos én elég sokat vártam, már veszélyesen sovány lettem. Van étvágyjavító gyógyszer, ha nincs szervi bajod, de mindenképp ki kell vizsgálni.
2008. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz. Én is így voltam évekkel ezelőtt, míg a családom el nem zavart kivizsgálásra. A doki kiderítette, hogy a májam volt kicsit felzaklatva.
2008. szept. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!