Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nincs étvágyam?

Miért nincs étvágyam?

Figyelt kérdés
Egy pár napja semmi étvágyam nincs.A hasam már sokszor nagyon fáj és akkor eszek valamit, hogy ne fájjon, de nehezemre esik minden falat lenyelése.Nem tudom mi lehet az oka:(
2011. máj. 20. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mielőbb menj el dokihoz.

Nálam is így kezdődött, majd egyre durvább lett, és a végén endoszkóppal a gyomromban találtam magam, ami talált egy jó kis nyombél fekélyt, ami úgynevezett "szezonális betegség" rendszeres időnként visszatérő tüneteket produkál. Ne halogasd a dokit, mert ha igazam van csak rosszabb lesz, és egy életen át elkísér a betegség. Én se vettem komolyan, majd csak akkor mentem dokihoz, mikor már nem tudtam elviselni a fájdalmat, így már kb nyolc éve szorgosan ehetetem a gyógyszert a gyomromra.

2011. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja amit elfelejtettem, ha tükrözésre akar küldeni, először ha lehet kérd a röntgent, mert ha úgymond "mákod" van az is kimutatja, és kevésbé kellemetlen, mint az endoszkóp.
2011. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
71%
Jajj,ne legyetek már ennyire okosak :) Ebbe a melegbe nem nagyon van étvágya az embernek,inkább csak "bekapokvalamitmervalamitennikell".Inkább szomjas ilyenkor mindenki. Nem kell egyböl agyon gyógyszerezni,meg szanaszét műttetni magad :)
2011. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez simán lehet a refluxnak a tünete is.
2011. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kocsis Terézia válasza:
Mert vitamin hiányos vagy szedjél béres csepet hozzá c-vitamint az garantáltan meghozza az étvágyad.
2011. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Gangster_Sanyi

És biztosan azértfáj a hasa, mert nincs semmi baj, minden a legnagyobb rendben van, végülis inkább ne menjen el orvoshaz, és rizikózzon, majd ha netán nagy a baj, azzal fogadják hogy miért nem ment időben dokihoz, mert könnyebben megúszhatta volna, ha időben elcsípik a bajt. Szerintem meg inkább menjen el feleslegesen a dokihoz, mert az kisebb hiba, mint nem elmenni, és utánna megbánni.

2011. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ebben igazad van viszont.Ott a pont! :)
2011. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!