Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Félek lenyelni az ételt és a...

Félek lenyelni az ételt és a gyógyszereket, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Félek, hogy félrenyelek és megfulladok, meg, hogy a tüdőmben kötnek ki a dolgok.
2016. jún. 10. 18:27
 1/4 anonim válasza:
Fordulj pszichologushoz.
2016. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg még egyéb ötletek?
2016. jún. 10. 20:47
 3/4 anonim válasza:
Gondolj arra,hogy ha félre is nyeled ki fog kerülni onnan,előbb utóbb.Próbákozz,idővel menni fog hidd el:) Egyébként a gyógyszerektől én is féltem,mindig eltörtem.Ha félrenyelsz nem fogsz egyből megfulladni, és nem fognak a tüdődbe kikötni a dolgok.Mióta félsz ezektől? Ha már régóta,akkor esetleg ajánlanám a pszichológust,de nem minden esetben,Próbálkozz még,ne stresszelj rá,ne is gondolj rá! Sok sikert!:)
2016. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a tanácsot és próbálom magam nyugtatni, hogy "tudom a Heimlichet" stb., de mégis a nyelésre koncentrálok, és mindig van nálam egy nagy pohár víz, hogy biztos lemenjen a falat. Egyébként már olyan egy éve van meg ez nálam, de nem folyamatosan. Attól félek, hogy a gyógyszerek a tüdőmben kötnek ki és nem tudom felköhögni őket.
2016. jún. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!