Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat eszek mindent össze...

Sokat eszek mindent össze vissza mégse hízok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy alapjáraton is elég vékony vagyok és bármit eszek minden mennyiségben mérlegen meglátszik, de úgy engem elnézve nem igazán, hiszen léne egy kis "felesleg" amire majd a továbbiakban dolgozhatok is :). Gondolkodtam hogy szedjek-e étrendkiegészítőket de nem igazán győztek meg. Lehet a genetika miatt van ez velem, bár nem tudom. 15/F

2016. máj. 30. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell felesleg... Egy minimális zsírszövet kell, de az bizonyára van neked. A többlet háj csak később ledolgozandó akadály, hacsak nem akarsz kicsit hájas lenni egész életedben valamiért.

Egyesek nehezen zsírosodnak, ami jó.

Viszont elég nehéz elkerülni az izmosodást, ha teszel érte.

Nem teljesen világos, hogy mi az, hogy mérlegen látszik, amúgy nem. Akár zsírt, akár izmot szedsz fel, annak látszania kell, de a vizesedés is látható.


A genetika vastagon benne van az ilyenekben, persze.

2016. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó köszi csak egyszerűen muszály volt megkérdeznem valahol :).
2016. máj. 31. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!