Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindent össze-vissza eszek,...

Mindent össze-vissza eszek, ha tele vagyok akkoris . Hogyan állhatnék le?

Figyelt kérdés
Komolyan ez nagggyon durva!!! Észre se veszem magam, a barátnőim csak lesnek, hogy mennyit bírok enni, nagyon sokat, ha tele vagyok akkor is mindig kívánom az ételt, ma is ettem egy camembert sajt menüt(krumpli, áfonya lekvár nagy sajt, sprite) utána pizzát, utána megint egy nagy szelet pizzát, utána megint sprite(az üdítőről beszélek) utána egy nagy kínai és utána megint ettem és most itt vagy és full tele vagyok de még most is tudnék enni, (NEM VAGYOK TERHES 100% ) és félek , hogy meghízok apám is ilyen nagy evő, és olyan dagadt (bocsi apu) de én nem akarok apu kicsi lánya lenni KÜLSŐLEG! (meg amugy se... )
2010. máj. 26. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy kevesebbet eszel..,sztem pótcselekvés ez nálad.
2010. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
önuralom,pszihológia....mikor éhes vagy folytasd az evést,semmi gond,csak kalóriamenteset egyél,egészséges dolgokat.Zöldséget,gyümölcsöt,frissen,igyál,vizet,teát cukor nélkül.NE PIZZÁT SAJTOT LEKVÁRT SZÉNSAVASAT NE SZÓSZOKAT!!!Azon kívül uralkodj magadon ha nem akarsz megbetegedni,,,,
2010. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó persze, önuralom.. megpróbálom
2010. máj. 26. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne csináld, jusson eszedbe, mielőtt ismét megennél valamit, hogy hogy fogsz kinézni hamarosan, ha így folytatod!!! Nem jobb egy karcsú lányt látni a tükörben...? :)
2010. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt olvasd el

[link]

2010. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a link tényleg hasznos olvasd el,én is javaslom!!
2010. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi elolvastam
2010. máj. 26. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így jártam tavaly. Elmentem dokihoz, kiderült, hogy PCOS-s vagyok, ami egy anyagcsere betegség. Mindig fenn marad az inzulinszint és mindig éhesnek érzi magát az ember. Gyógyszert kell szednem, ami csökkenti az étvágyat és kerülnöm kell az édességeket. 12 kg-t fogytam azóta...
2010. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!