Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem vagyok egész nap éhes?

Miért nem vagyok egész nap éhes?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy fiúval akit nagyon szeretek lehet hogy miatta van? De miért? Tényleg szinte semmit sem eszek egy szelet kenyér, pár darab keksz és pár kanál tejbegríz! Ez volt egy napi étrendem de úgy hogy ezeket is alig tudtam megenni és miután megettem úgy éreztem mindjárt kidurranok annyira teli ettem magam. Azt mondják hogy le vagyok fogyva meg hogy ne fogyókúrázok(NEM FOGYÓKÚRÁZOK CSAK NEM VAGYOK ÉHES ÉS ROSSZUL LESZEK A KAJÁTÓL MÉG CSAK A SZAGÁT IS) Alapvetően én nagyon szeretek enni édesszájú vagyok és imádom a sütiket de mind ez a múlté! Kérlek segítsetek mitől van ez?
2010. ápr. 8. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűha, sok fogyókúrázó fog rád irigykedni! :)

Az étvágytalanságot okozhatja a szerelem (a mindenható hormonok), már sokszor hallottam ilyenről, de ez a tünet csak átmeneti (főleg, ha a szerelem is hamar elröppen).

Ha hosszú távon is fennáll a probléma, kivizsgálás szükséges hozzá.

2010. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Velem is volt ilyen amikor olyan 17- 18 éves voltam, néhány hátig csak falatokat tudtam enni, és mindenki azt hittem, hogy fogyózom. lefogytam 50 kg- ra (180 cm- magas vagyok hozzá), de semmi hangulat vagy egyéb változást nem vettem észre. A gyógyszertárban javasolták a béres csepp szedését, de én egy gyógynövényboltban vettem étvágy növelő teát és néhány hét alatt minden a régi lett!
2010. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen lehet hogy a szerelem az oka, már többen is mondták. ÉS mennyiről fogytál le le?
2010. ápr. 8. 12:27
 4/4 anonim válasza:
Ugyanez volt velem is....összejöttem a pasimmal,fél évig jártunk,azalatt 63 kilórol lefogytam 54re!Nálam is mindenki azt hitte,hogy fogyózom,de nálam sem erről volt szó,egyszerűen éhes nem voltam!Már vagy 7-8 hónapja szakítottunk,azóta visszajöttem 60 kilóra,szal a szerelem elmúltával ez tényleg elmúlik!XD
2010. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!