Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Lányom miért nem éhes egész...

A Lányom miért nem éhes egész nap?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk strandon. Dóri a lányom(16/L)egész nap össz-vissz 2 szendvicset evett meg, azt is nagy szenvedés árán kb 1órán át.(külön-külön) De itthon is ez van. Reggeli kb 1,5óra, leves 2óra is néha, második (mert külön kell enni a kettőt, mert egyszerre nagyon sokáig tartana) kb 1óra. Vacsora az viszonylag gyorsan megvan 20-25perc.

Miért van ez? Csináljam azt hogy akkor egyen amikor megéhezik? Miért ilyen kis étvágyú? Amúgy 174cm magas, 46kg.


2010. júl. 13. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez már régóta így van kb 8éves korától.
2010. júl. 13. 17:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
8 éve nem jutott eszedbe orvostól megkérdezni? Most sem tőlünk kéne, a 174 centiéhez NAGYON kevés a 46 kg. Vele beszélgettél már erről? Megkérdezted már ,hogy nem éhes-e, az a baj vagy kövérnek látja magát esetleg? Ne hagyd, hogy akkor egyen, amikor megéhezik, mert lehet ,hogy sose fog szólni. Orvos gyorsan, hogy van-e valami fizikális baj, ha nincs, pszichológus, pszichiáter és sok beszélgetés!!!
2010. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi, de eddig nem vetted észre hogy kilátszódnak a bordái? (mert gndlom ekkora súlynál és ilyen magasságnál az összes csontja kint van)
2010. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, lehet hatalmas bunkó vagyok! De mutatnál képet róla? Nem muszáj, h az arca is látszódjon... Lány vagyok, ne aggódj. Csak én 173cm vagyok és nem tudom elképzelni milyen lehet az alakja 46kilósan. Privibe is küldhetsz, ha küldesz megadom a címem.
2010. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 174cm és 60kg vagyok szóval ez a súly most sokkolt:O
2010. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!