Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Észrevétlenül vegetáriánus...

Észrevétlenül vegetáriánus lettem! Miért alakulhatott ki ez?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik, ezért hozzáfűzném:kb fél éve költöztünk össze a párommal,tehát magunkra vásárolunk meg főzünk.Rólam kiderült,hogy candidás vagyok, ezért megtartottam a 3hónapos diétát.Ennek már jópár hónapja,nem is nagyon tértem vissza a "rendes" étkezéshez,és mostanában vettem észre,hogy gyakorlatilag nem eszem húst, kb 3-4 hetente egyszer. Nincs rá szüksége a szervezetemnek, vagy miért?
2008. szept. 21. 13:35
 1/2 A kérdező kommentje:
A francbam nem is ide akartam berakni a kérdést...ne haragudjatok!Azért nincs valakinek valami elmélete?
2008. szept. 21. 13:37
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a szervezeted azt kívánja meg amire szükséged van, legjobb példa erre a kisgyerek.

Valószínű olyanokat eszel amikben van elég tápanyag, megfelelően az igényeidnek..

Ha rosszul is vagy a húsevéstől, akkor más bajod is lehet, de ha csak nem jut eszedbe azt főzni, enni, biztosan nemis kell.

Ezért még nem hallottam aggódni senkit..én évek óta kevés húst eszek és ezzel kapcsolatos bajom nincs, de nem érdekelne, ha nem lenne többé hús, meglennék nélküle.

2008. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!