Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Félek az evéstől. Anorexiás...

Félek az evéstől. Anorexiás lehetek?

Figyelt kérdés
170cm vagyok és 56kg elkezdtem egy hete napi 600-800 kalóriát enni mellette kifulladásig sportolni hogy elégessem a bevitt kalóriákat. Felállítok ilyen kissebb célokat(most55) és nagyon jó érzés ha sikerül. Nagyon félek hogy ha eszek valamit nem bírom ki és mindent felfalok. Ma egy szendvicset, egy zacskós levest, és egy fél csirkemellet ettem.
2016. jan. 6. 22:09
 1/3 anonim válasza:

NE AKARJ FOGYNI!

Éppen normális a test alkatod tehát rakell venned magadat arra hogy egyél vagy vékonyabb leszel a kisujadtol is.

2016. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy normális adagot tegyél ki és azt edd meg nyugodtan. Elég, ha arra figyelsz, hogy a normális adag után ne egyél többet. Az adatok alapján tök jó súlyban vagy, az edzést pedig nem fogod hosszútávon bírni, ha nem eszel.
2016. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kellene gyümölcs és zöldség is. Egyébként miért akarsz fogyókúrázni, ha ilyen sovány vagy?
2016. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!