Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Táplálékkiegészitő, és fehérje...

Táplálékkiegészitő, és fehérje (adag) nelkül is ugyanúgy lehet szálkásodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy táplálékkiegészitő, és fehérje(adag) nélkül is úgyanugy ki lehet-e szálkásodni? Vagy ezeket manapság már szinte kötelező lenne inni, ha edzel? Én nem nagyon vagyok oda értük, plusz nem olcsó mulatság... A válaszokat előre is köszönöm! :)
2015. nov. 1. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincs szükség egyikre sem, ha normális étrended van. Arra viszont illene odafigyelni. Egyébként tápanyagra levetítve nem drága a fehérje, de ha nem szereted, akkor sokkal értékesebb, ha normális kajából viszed be ugyanazokat a tápanyagokat.
2015. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szálkásodni akár rossz étrenddel is, csak kevés legyen... Persze akkor megy izom is.


Nézd, régen is szálkásítottak és izmosodtak az emberek, nyilván megy kiegészítők nélkül, megfelelő edzés és lehetőleg jó étrend mellett.

Ha a fehérjebevitel megvan ételből, nem kell a por. Más kérdés, hogy egyesek szeretik, mert kényelmes vagy gyorsabb felszívódású és szerintük így jobb. De ha jól eszel, valószínűleg semmi szükséged rá.

2015. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem :)) Nagyon szépen köszönöm! Szép napot! :)
2015. nov. 2. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell fehérjepor,ez csak biznisz a gyártónak.
2015. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!