Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem érzem a szomjúságot...

Miért nem érzem a szomjúságot és miért nem tudok enni semmit?

Figyelt kérdés
A napi folyadék bevitelem abból áll, hogy akkor iszom amíg beveszem a gyógyszereim és amikor már fáj a fejem. Reggeli, ebéd, vacsora nincs. Kb. 1-2 főtt krumpli megy le a torkomon, azután is émelygek és azt is éhség érzet hiányában tudom csak megenni. 23 éves vagyok. Szívgyógyszert betaloc-ot, gyomorrefluxra esomeprasolt, pajzsmirigy alulműködésre letrox-ot, asztmára foster-t és ventolin-t, allergiára lordestin-t, és 11 éves kislány korom óta szedek különféle antipszichotikumokat, melyek folyton változnak a mai napig. Antipszichotikumokból szedem jelenleg: Rivotril, Seroquel, Lamolep napi 1000mg az antipszichotikumokból. Mellettük szedem a fent említetteket. Ezek a szerek lassan fél éve így vannak felírva és szedve, de a fent említett panaszaim az utóbbi 2 hónapban kb. jelentkeztek. 186cm magas vagyok, 70kg. most kezdtem el úgy fogyni, hogy a ruháimon látszik, de a mérlegen még nem mutatja. Ezelőtt 70-74kg közt. ingadozott a súlyom. A hasam a köldök irányában fáj jobbra terjedően a hátam felé. "Övszerűen". A gyakori haspuffadás kellemetlen fájdalmat okoz. Most enyhén fáj.
2015. júl. 6. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

ennyi gyógyszer után ne csodálkozz

de akkor is muszáj innod rendesen, főleg ebben a melegben

én is elég keveset iszok, így oda kell figyelni hogy legalább az ajánlott minimum meglegyen

ha kiszáradsz, az okozhat fejfájást

és persze enned is kéne, próbálj meg sokszor kicsit, hátha úgy jobban bírod


a helyedben ezzel azért elmennék orvoshoz, hátha tud vele csinálni valamit

mondjuk ha az egyik gyógyszer mellékhatása, azt lecserélni vagy valami ilyesmi

2015. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem tudom, nem csodálom ennyi gyogyszer mellett, viszont azt tudnod kell ha nem eszel ennyi gyogyszer mellett azért is émelyeghetsz sajnos.meg már a kaja hiánytol is.

inni meg muszáj erőltesd főleg hogy szivbeteg vagy, mert ha nem iszol akkor magasabb lehet a pulzosod.

és hidd el sokmindenkinek nincs kedve inni meg nem is szomjas

2015. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!