Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minek nem lehet normális...

Minek nem lehet normális testsúlyom? 13/L

Figyelt kérdés
sziasztok!:) nemtudom ti hogy vagytok vele de én 156-159 cm között vagyokès 39-38 kg vagyok...Pedig szó szerint tömik belém az ennivalót:/ és rossz látni hogy a lábaim az én szememben oltári vastagok de anyu, apu mindenki nagyon vékonynak látják.. a gerincem kiáll, csontomat szó szerint meg lehet fogni, de szerintem épp elég amit eszek. De minek nem hízook?!?! igaz nem eszek valami sokat (na jó szinte semmit) de amit eszek meg sem látszik rajtam (kalóriadús). Ès èn seem èrtem ètvâgytalanságom okát

2015. jún. 28. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kellene vizsgáltatnod magad mert nem normális, hogy csak ennyi a súlyod a magasságodhoz képest...
2015. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Bár nem teljesen konzisztens a leírás, úgy tűnik, nem akarsz enni s ennek megfelelően nem is eszel. Miért nem hízol, ha szinte semmit nem eszel? Ezt komolyan kérdezed? Lehet kalóriadús valami, abból is kell mennyiség, hogy meglátsszon... Ha megeszek napi 1 deka vajat, vagy 3 deka sült szalonnát, az szerinted mit ér? Pedig azok még egész tömények (s teljesen jók fogyásra, sokkal nagyobb mennyiségben is. a hízáshoz kalóriatöbblet kell).
2015. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam, az utobbi idoben nem ettem szinte semmit. voltunk orvosnál, megijedtek töllem (...) és elvégeztek vérvizsgálatot (2x is) és a testem úgy müködik ahogy kell. nem vagyok se vér szegény se semmi. minden oké velem. :( hízókúrán voltam többször is sikertelenséggel.
2015. jún. 28. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél naponta 8-szor, 6-szor sokat, 2-szer kevesebbet, és emellett sportolj is. Én is kb ilyen voltam 13 évesen, de én eleget ettem csak én testalkatilag vagyok ilyen vékony. Kb. 14 évesen elkezdtem nőiesedni, egy kicsit híztam, de nem sokat, aztán 16 évesen elkezdtem naponta 8-szor enni és az utóbbi pár hónapban 55-ről 58 kilóra híztam, ami már pont normális (177 centi vagyok). De ha egy darabig hízókúrázol, aztán meg abbahagyod és nem eszel szinte semmit, akkor ne csodálkozz, hogy ilyen sovány vagy, ráadásul még vastagnak is látod a lábaidat.. Szerintem te direkt nem eszel, mert kövérnek látod magad, csak nem vallod be hogy emiatt nem eszel. Amúgy meg az a nagyon kevés étel, amit naponta megeszel, pont arra elég hogy ne halj éhen, szóval ne csodálkozz, hogy nem látszik meg. Egyél sokat és sportolj és akkor hízni fogsz, de kell hozzá akaraterő és kitartás, lehet hogy neked is évekig ilyen sokat kell enned hogy meglátszódjon. Sok sikert. 17/L
2015. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!