Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok kövér ha normális...

Miért vagyok kövér ha normális a testsúlyom?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, 170cm. Nem tudom mennyit ér, de kalóriabázis segítségével kiszámoltam, hogy az optimális testsúlyom 61 kg, 53 és 68 között. én 56-57 vagyok, de mégis van rajtam bőven felesleg. Úgy érzem, hogy egy 5-7kg-t simán leadhatnék.
2014. jan. 7. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem jó a szemed xD... Vagy simán ilyen nem vagy kövér, csak esetleg telt-karcsú... De ennyi kilóval nem lehetsz dagi :)
2014. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Lehet,hogy nagyon kevés az izom,viszont annál több a zsír...Nemtom. Kirakhatnál képet....
2014. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
később teszek képet. Most nem birok.
2014. jan. 7. 18:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Csontozatodtól és izomzatodtól is függ. Rajtam sok felesleg van már 57 kg-osan is. Az ideális az olyan 52-53. próbálom most ezt tartani és mozogni mellette, hogy izmosodjak is. Hát ez van. Én is kb. ennyi magas vagyok. 168 cm :)
2014. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát:Csontozat

Izomzat

Testalak.

Ettől a 3 dologtól függ és nagyon eltérő lehet.De a legtöbbeknek az 55-65 jó:)

2014. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Itt a kép: [link]

Én nagyod dagadtnak látom magam és fogyni szeretnék, minimum 5kg-t.:S

2014. jan. 7. 20:38
 7/11 anonim válasza:
Ha ez megnyugtat szerintem nem vagy kövér. De ha sportolnál valamit akkor a "felesleged" egy része eltűnne és izom lenne belőle. Na meg lehet hogy még szebb formád is lesz tőle (nem sértésnek szántam, mert így sem rossz csak lesz jobb is)
2014. jan. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér... de


1. közel sem lehet alacsony a testzsír arányod

2. egyszerűen nem hinném, hogy eleget/elég jól edzenél.


3. -> még lehetsz.


Mit edzel, hogyan étkezel?

2014. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lovagolok. Nagyon sokat ettem. 14éves koromig csontváz voltam, de folyamatosan ettem, anyám viccelgetett is, hogy inkább ruházni mint etstni. Aztán elkezdtem rohamosan hízni. 50-ről 64-re kb 2 hónap alatt. Nyáron elkezdtem diétázni meg eljártam futni és több edzésen is részt vettem. Lementem 54-55re, azóta jött vissza 3-4 kiló.

Hétfő óta naponta számolom a kalóriát és figyelek, hogy ne nagyon legyen több napi 1500kcal-nál és 2naponta erősítek + a lovaglás amikor az idő engedi.

2014. jan. 9. 17:26
 10/11 anonim válasza:
Hogyan tudtál 2 hónap alatt 14 kilót hízni, megettél egy bébielefántot? :D Viccet félretéve, az ilyen mértékű hízás ilyen rövid idő alatt nagyon nem szokványos dolog. Nem ijesztgetni akarlak, de a biztonság kedvéért tanácsos elmenned orvoshoz és kivizsgáltatni, hogy a hormonháztartásod rendben e van.
2014. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!