Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez még normális? Teljesen...

Ez még normális? Teljesen bizonytalan vagyok. Másokat kérdezek meg h. szép vagyok e, vagy hogy nem vagyoke nagyon kövér. (? )

Figyelt kérdés

Nah szóval 18 éves vagyok és nagyon bizonytalan, labilis vagyok.. Egyszerűen hol szépnek, hol csúnyának tartom magam átmenetek nélkül. Pl ha szépnek gondolom magam akkor az egyik legszebb pasinak, de ha rondának akkor azt gondolom én vagyoka legszánalmasabb lúzer. Vagy ha többet eszek pl, 4-szer egy nap már másokat kérdezgetek h. nem vagyok e kövér, nem nagy e a hasam stb.. Egyszerűen nem tudom miért van ez.. Évek óta rengeteg problémám volt(kiközösítés, megbukás suliban, figyelemzavar és hiperaktivitás stb....)

De ezek a fent említett dolgok normálisak?? Normális h. ennyire bizonytalan vagyok??

És mineka jele lehet?


2012. aug. 31. 00:10
 1/1 anonim válasza:
Tök normális. Én is ilyen vagyok egyszer szépnek gondolom magam,aztán meglátok egy lányt aki nagyon szép egyből csúnyának érzem magam. Próbálj meg sportolni,fuss,ússz és akkor nem lesz lelkiismeret furdalásod,hogy esetleg többet eszel a kelleténél.A sport amúgy is önbizalom-növelő megoldás :)
2012. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!