Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik hizlal jobban?

Melyik hizlal jobban?

Figyelt kérdés

Reggeli és ebéd között szoktam "tízóraizni".

Egy bögre tej, vagy egy normál meretű szendvics hízlal jobban? És mennyivel?

(Csak vaj, 3szelet szalámi és paprika)


Elég hülye kérdés tudom, de most diétáznom kell sajna felszaladt pár kiló.


Még mondom mielőtt kötekednétek velem hogy nem 40kilós kislány vagyok, hanem 98kilós 185cm férfi :) 10 kilót le kellene adnom legalább.


2015. jún. 15. 18:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Fizikai munkát végzek, muszáj valamit ennem/innom tíz órakor, mert csak 14:00 körül tudok ebédelni.
2015. jún. 15. 18:02
 2/7 anonim ***** válasza:

szendvicsben több a kalória


mit sportolsz?

2015. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szendvics. Kb. 1 szelet kenyér felel meg 3 dl tejnek.
2015. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát őszintén semmit, de napi 100felülés és 3 háztömb futást szoktam. Futás az heti 5 alkalom, mert van hogy annyira kifáradok a munkában hogy nem tudok utánna már menni sem nemhogy futni.

(Asztmás vagyok, azért nem futok többet 3-nál mert kipróbáltam de utánna túlságosan fulladok.)

2015. jún. 15. 18:09
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor egyértelműen jobban járok azzal az 1 bögre tejjel.
2015. jún. 15. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:

"muszáj valamit ennem/innom tíz órakor, mert csak 14:00 körül tudok ebédelni."

Ez még oké, de ha meghíztál, akkor nem itt a baj, hanem a kelleténél kiadósabb ebéddel, vagy az azutáni étkezésekkel. Szóval nem itt fogod ezzel megfogni.

2015. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nehéz megmondani, mivel a hizlal szó jelentése sem jól definiálható.


Kalória bevitelre, meg úgy általában én azt mondanám 1 szendvics azért ütősebb. Miért? Mert felnyomja a vércukrodat és az inzulinszintedet, betegesen fog működni a szervezeted, és ahelyett, hogy egészségesen dolgozza fel a tápanyagokat, betegen el fogja raktározni. Miért? Hát mert az inzulinnak ez a dolga. De ugye melyik csökkentett képességű mondta, hogy olyan kaját együnk, ami felviszi az inzulinszintünket kóros mértékben? Ugye, a modern táplálkozástudomány képviselői és döntéshozói gyakran fogyatékosok, teljesen el vannak tévedve, hiszen még ajánlják is a gabonafogyasztást, pedig mint utaltam rá, ez egy ilyen anyag.


A tej érdekes módon szintén ugyanezt a hatást váltja ki. Hát igen, újszülött borjúként jó is a raktározás, hízás akkor nem nevezzük kórosnak. Felnőtt embernél kóros.


Csak 1 pohár tej nem mennyiség, nincs mit elraktározni (ettől még lassítja a normális zsírégetést, gyulladásfokozó és SZAR)

2015. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!