Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ehetek? Miben nincs fehérje?

Mit ehetek? Miben nincs fehérje?

Figyelt kérdés
Nem ehetek fehérjét egyáltalán, miket szabadna?
2015. jún. 3. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
rég hallottam ekkora f.ságot. :)
2015. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
orvosi előírás. Egészségi okok miatt nem ehetek fehérjét egyáltalán. Mi ezen fa@ság?
2015. jún. 3. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Az hogy szüksége van rá a szervezetnek
2015. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de ha most nem ehetek akkor mit csináljak?
2015. jún. 3. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy nem ehetsz semmilyen fehérjét, mert akkor nem ehetnél semmit. Tehát intravénás táplálásra szorulnál egész életedben. Tejfehérje? Az ok. De ennyi erővel se krumplit, se babot, se kukoricát, se sajtot, lócitromot se ehetnél, mert mindenben van fehérje.
2015. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fehérje nélkül elsorvadnak az izmaid. Eleinte csak a feleslegesebbek és rosszul nézel ki, de ha a szívizmodra kerül a sor, ugye...


NEM lehet fehérje nélkül élni tartósan.


Kérdezz meg egy jobb orvost.


A merő zsírban nincs fehérje az ételek közül. A zöldségek nagy részében és a gyümölcsben is nagyon kevés van.

De nem fog menni ezekkel...

2015. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt én sem akarom elhinni. A fehérje létfontonsságú tápanyag, a neve is azt jelenti, elsődleges. Az aminosavak egy részét csak onnan tudod bevinni, mert a szervezet nem képes előállítani. Szerintem félreértetted az orvost, vissza kéne menned tisztázni vele, hogy akkor mit is ehetsz pontosan, és mennyi lehet a napi fehérje beviteled.
2015. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!