Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert tiltottak meg a müzli,...

Miert tiltottak meg a müzli, tej fogyasztását az orvosok?

Figyelt kérdés

egy ismerosom betegessen rosszul taplalkozott,visszafogta magat mivel hogy keszult egy szepsegversenyre. Ha jol tudom csak muszlit evett,vagy nagyon kis etelt (amugy is sovany alakat) es azzal kerult be a korhazba,hogy veres volt a szeklete.Ha jol tudom el is ajult es igy kerult aztan a korhazba...

Azt viszont nem ertem hogy az orovs miert tiltotta meg a muszli evest es a tejet(tejre azt monta hogy puffaszt) - de a muszli miert rossz? - hisz elvileg sok rostot tartalmaz


2015. máj. 27. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A müzli éppen magas rosttartalma miatt puffaszt, tejet és tejterméket pedig nem szabad enni hasmenés esetén, főleg nem véres hasmenés után.
2015. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!