Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Te mennyit eszel egy nap, es mit?

Te mennyit eszel egy nap, es mit?

Figyelt kérdés
Milyen adataid vannak? :) kiváncsi vagyok , hogy en másokhoz képest mennyit eszek.

2015. máj. 23. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Kb. 10-11 között párolt zöldség, pirított gomba és kis csoki.

Délután egy és kettő között három gombóc fagyi :), vagy alma.


168/50

29/N

2015. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szénhidrátból napi 150gramm, ez 50g zabkorpa és 100g fehér rizs + zöldség de azt nem igazán számolom bele.


Fehérje az napi 360gramm csirkemell filé, este pedig tilápiai hal filé 220g, reggel 10 tojás ebből 2 egész és 8 fehérje, edzés után fehérje turmix, BCAA és L-gutamin 3x7g. Vitaminok és kb ennyi. Ez elosztva napi 5-6 étkezésre


Ez persze most egy diétás étrend nekem azért ennyi, de amúgy attól függ mi a cél :)


CH az napi 1,3g/ttkg

fehérje napi 3g/ttkg

zsír meg 0,7g/ttkg

2015. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszi!:) elso , hogy nem haltal meg ehen? Egyel többet!

Második!:) en tömegelni szeretnek, segítesz ?

2015. máj. 23. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is diétás étrendem van :) Nem is sűrűn sikerül betartani, olyan picike. De azért fogyok, ha lassan is.


70-90g fehérje, 30-50g szénhidrát (néha több), 130-150g zsír (néha több).

Mondjuk napi 5-8 tojás, kis olajos mag, kis gyümölcs, egész okés mennyiségű zöldség (nem rengeteg, de azért igyekszem), részben nyersen, s persze még zsír is.



163/62, 38N, nem valami aktív életmód (néha gyaloglok valamicskét).

2015. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy két, egymáshoz közeli étkezésem van délután.
2015. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fú,hát rajtam lehet,hogy nevetsz egy jót:D

Nálam elég változó(és általában a ciklusomtól függ-megfigyeléseim szerint-)ciklus elején általában "normálisan" eszek,reggelire szendvics,ebédre valami főtt kaja(házi készítésű),estére meg vagy szendvics,vagy az ami ebédre volt,köztes időben meg joghurt,gyümölcs,kis keksz(teljes kiőrlésű),középidőben,általában nem kívánom a kaját,jó ha egyszer,max kétszer eszek,egy kis szendvicset,mensi előtt meg átmegyek tyúkanyó korszakba,úgyhogy takarítok,mint az állat(csak ilyenkor zavar a rendetlenség:D),és zabálok:D

Pl ma 2X reggeliztem szendvicset,aztán 3X ettem lecsót,meg megettem vagy 5 halrudacskát.(ehhez még jön az a kb 10 szelet teljes kiőrlésű kenyér,amit a kajákhoz ettem),és még most szemezgetek egy kis eperrel:D

Mondjuk azt hozzáteszem,hogy azért igyekszek minőségi kajákat enni,nem eszek chipset,üdítőt stb,plusz napi 4 órát megyek a kutyimmal:)

18/l

160cm/50kg

2015. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sok mindentől függ :) Életkor, súly, nemed, mennyit mozogsz, és mit.
2015. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) utolsó elotti: csodálkozom hogy ilyen jok az adataid :D
2015. máj. 24. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!