Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit fogok enni szabin?

Mit fogok enni szabin?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még március sincs, de már most ötlött belém egy olyan gondolat, hogy szabadságon mit fogok enni, ugyanis már pár napja elég szigorú diétán vagyok. Lekell adjak egy pár pluszt és tudom, hogy a sport mellett a diéta nagyon fontos. Reggel 1 főtt tojást eszem és mellé 2 teljes kiörlésű gabonarúdat


Délben azt eszem, ami van ebédre ( húst + csemegeuborka vagy köret ) és ezeken kivül csak zöldséget és gyümit


Most nincs gond, de amikor juliúsban elutazunk akkor nem tudom, hogy fogom ezt betartani. Ezenkivül meg nem értem, hogy van ez a táplálkozás, ne is együnk sokat ( hogy ne hizzunk ), de azért együnk amit megkivánunk. Ez annyira ellentmondásos. Kisegit vki ? Köszönöm


2010. febr. 23. 17:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaa és lány vagyok
2010. febr. 23. 17:14
 2/2 anonim ***** válasza:

kor? súly? magasság?

ne együnk sokat, de együk meg azt amit kínálunk, vagyis sokat ne egyél belőle amit épp kivánsz de ne is vond meg magadtól, mindenbe a mérték a fontos, hisz csokit is ehetsz ( étcsoki 1-2 kocka, még jó is)

próbálj meg olyan ételket választani amik sok zöldség és gyümölcsöt tartalmaznak, de azért van ebnen más tápanyag is

ja és nem kell számolgatni a kalóriákat, ez így elég siralmasnak látszik, hogy ennyire fogyózol és nem eszel én szenvednék

próbáld meg úgy hogy mondjuk csoki helyett egy alma, többször szedsz kevesebbet, iszol közte vizet ( hisz az telít), de gondolj bele abba hogy a szervezeted hogy kifog így készülni egész évben koplalz, azt egy hétig eszel jókat azt utána megint koplalás, olyan rosszul leszel, gyomorégés, hányinger, és a közérzetről meg a bőrödről nem is beszélve

nem egyszerre kell lefogyni hanem fokozatosan és úgy sokakl jobabn átfogsz állni a kevesebb kajára és nem leszel rosszul se

2010. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!