Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » én már soha nem fogok meghízni...

én már soha nem fogok meghízni vagy mi?

Figyelt kérdés
egészségtelen ételeket is eszem, édességet egyszerűen imádom múltkor egy tepsi sütit megettem úgy hogy fel se tűnt 3éve nem sportolok semmit tehát nem mozgom le és semmi 55kilónál még nem voltam nehezebb soha ami fiú létemre zavar kicsit...ennyire "jó" lenne az anyagcserém? minden nap nemtudok megenni 5-6ezer kalóriát...
2011. nov. 5. 16:44
 1/2 walholl ***** válasza:
Talán ha méltóztatnál sportolni és összeállítani egy rendes étrendet, lenne tömeged, méghozzá izomban. Ha dohányzol, sürgősen hagyd abba.
2011. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Daemia ***** válasza:

Sajnos nekem is ilyen a genetikám, zaba + egész napos ülés mellett se híztam semmit.


Elkezdtem kondizni, odafigyelni a kajára + tömegnövelő porokat is szedek (nem szteroid, nem koksz). Ez most úgy tűnik segít, már híztam pár kg-t :-)

2011. nov. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!