Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit érnék a kreatinnal?

Mennyit érnék a kreatinnal?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni kreatint szedni. Nyáron lesz 3 éve, hogy intenzíven edzek: kajakozok, utána pedig kondizás és futás, nagy mennyiségben. Egy héten 6-szor van edzésem, vasárnap pihenőnap. Az étrendem nem a legszebb, és pont emiatt félek, hogy lesz-e pozitív hatása a kreatinnak. Persze nem eszek olyan hulladékokat, mint a mekis kaják meg hasonló társaik, se pizza, se kóla stb.. néha egy-egy szénsavas narancs üdítő, de ritkán, amúgy ásványvíz. Rendeltem ilyen fehérjés zabpelyhet, de azt mondják azt tejsavós fehérjeporral jó keverni, viszont nekem arra már nem futotta... Szóval, van kreatinom, meg 2kg ilyen fehérjés zabpelyhem, és egy nem tökéletes étrendem, főleg a menza miatt, ahol azt kell enni amit elém raknak. Lenne eredményes hatása a kreatinkúrának? Természeteseb többet edzenék jóval, amikor elkezdem.
2015. máj. 5. 19:21
 1/5 Borosta2 ***** válasza:
Szerintem tedd rendbe az étrended elég alaposan, majd utána kreatinozz.Hidd el utána sokkal jobban fogja hozni és az maradni is fog különben csak sok vizet szedsz fel.
2015. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze azon vagyok, csak az a gond, hogy nekem nem nagyon van pénzem állandóan olyan kajákat venni, amik egy illenek egy ilyen kreatin melletti étrendbe.. Esetleg tudsz ajánlani valami étrendet, hogy mit kéne enni egy ilyen kreatinkúra alatt? Vagy bárki, aki ért hozzá. Csak ne túl drága legyen, ezt az egyet kérem.
2015. máj. 5. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

egyszerű normál étrend. Lehet tömegnövelő és diétás is. tök 8, csak legyen beállítva épeszűen. Nem kell hozzá lazac, meg lóf...

Utána a kreatin egy extra lesz. Tömegnövelésnél vizesít (persze nem a rossz értelemben értem - csak), diétánál meg kis energiát hoz "elő". Legalábbis ezért használják, ha nagyon eccerűenmongyuk :)

2015. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszi szépen :) Ez tényleg
2015. máj. 6. 08:38
 5/5 A kérdező kommentje:
*Ez tényleg megnyugtatott. Épeszűen fogom összeállítani a kaját. Köszi mégegyszer. :) (bocsi, megbolondult a mobilom)
2015. máj. 6. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!