Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy ha eszem puffadok?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok!Lapos a hasam,viszont,ha bármit eszek megnő és nem tudom,miért?Reggel,ha felkelek teljesen lapos,viszont ha iszok egy pohár vizet,akkor felpuffad! Lassú az anyagcserém?? Nem tudom,hogy mire gondoljak! Ötletek?
2015. máj. 5. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a belekerült étel térfogata látszik. Ez nem puffadás, minden emberi lény szervezet ilyen.
2015. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és,akkor ne egyek?! :D Vagy mindig keveset?:OO
2015. máj. 5. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:

De. Egyél, normálisan. És ne nézegesd a hasad, amíg normál testsúlyú, egészséges emberke vagy, aki sportol.


Ne hagyd, hogy hülyeségekkel tönkretegyék a képet, amit látsz magadról!

2015. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát tényleg lehet ezt kellene tennem,csak az a baj,hogy elmegyek a tükör előtt és Jesszus megint mekkora...:(( egyébként 160 cm és 53 kg vagyok! :(
2015. máj. 5. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Jót tenne egy kis hasizomtorna.Csinálj felüléseket,vagy keress a neten hasizomgyakorlatokat.Valószínű gyenge a hasfalad azért enged el egy kis étkezéstől.Még fiatal vagy enned kell rendesen,de napi fél óra torna alakítana az izomzatodon.
2015. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végzek hasizomgyakorlatod,remélem hamarosan eredménye is lesz! Köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 5. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
bizony, hasfal a titka! a barátomnak izmos a hasa, 3x annyit eszik, mint én, és evés után is kb behorpad a hasa. az enyém meg fél zsemle után már olyan, mintha terhes lennék. én is elkezdtem tornázni.
2015. máj. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
okés,koszi:)
2015. máj. 6. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!