Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » KalóriaBázis megbízható?

KalóriaBázis megbízható?

Figyelt kérdés
Sziasztok csak ennyi kérdésem lenne,hogy aki esetleg emellet az oldalt mellet fogyott és itt számolta ki a kcal-jait annak sikeres volt e? Vagy nem megbízható? nagyon fontos lenne.itt az oldal linkje is: [link]

#duci #diéta #fogyókúra #kalória #kövér #bázis #kcal #kalóriabűzis #kilókalória
2015. ápr. 13. 18:06
 1/3 anonim válasza:
Szia:) én kb 2 hónapja használom. Azt nem mondom,hogx garantáltan fogyni fogsz tőle,mert az ,hogy mennyit eszel csak rajtad múlik. Arra nagyon jó az oldal,hogy átlásd a napi étrended és le tudj belőle faragni ott ahol kell.
2015. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
teljes mértékig betartom amit kell:) csak kiváncsi vagyok jól számol e :)
2015. ápr. 13. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok étel több példányban van meg, egészen különböző makrotápanyag értékekkel, úgyhogy nem árt vigyázni. Ez nem annyira az oldal hibája, jó, hogy a felhasználók is visznek fel ételeket, de ilyenkor sokat lehet tévedni. A zöldségeknél sincs fix érték... Ha fontos a nettó szénhidrát, akkor szükség lehet saját érték bevitelére. Nekem nagyon nem mindegy, hogy a lenmagnál 28,8 vagy 1,5g a szénhidrát 100 grammonként, ez a legdurvább eset :D


Ami csak a kalóriákat illeti, arra szerintem nagyon jó, de persze sokat tévedhetsz, ha mások ételét használod, hiszen ki így csinálja őket, ki úgy, főleg a zsírmennyiség tud durván különbözni (mondjuk tízszer annyit tesz bele az egyik ember, mint a másik, vannak ilyenek, néha én is elhűlök, pedig én zsírosan főzök, de van, akinek egy főzelékhez fél liter tejszín is dukál).

Én csak alapanyagokat és saját, lemért ételeket használok, s elég jónak tartom ezt így. Főleg, hogy semmi szükség rá, hogy pontosan ismerjem a kalóriabevitelemet (az úgyis lehetetlen, de a felhasználásom még misztikusabb).

2015. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!