Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diéta alatt vodka?

Candida diéta alatt vodka?

Figyelt kérdés
Candida diéta alatt szabad vodkat fogyasztani? Sört, bort, pezsgőt tudom, hogy nem lehet, de ugytudom vodkat a cukrosok is ihatnak. Koszi a valaszt

2015. ápr. 2. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Vodkát elvileg lehet, nincs abban cukor..
2015. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alkohol is táplálja a candidát, így ez nem a legbölcsebb választás. Semmi alkoholt nem lehet.
2015. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Cukrosoknak sem kellene szesztestvérkedniük :D


Elqrt a candida diéta és a cukorbeteg diéta, ha engedélyezett nekik az alkohol, hátráltatni fogja a gyógyulásukat.

2015. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Alkohol taplalja a candidat? Ezt komolyan gondoltad? Remelem nem
2015. ápr. 3. 10:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt az ingadozó vércukorszintes állapotot táplálja, amit a cukor, keményítő, tejtermékek is, és ami mellett ez a candidás betegség is kialakulhat.
2015. ápr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok:Alkohol taplalja a candidat? Ezt komolyan gondoltad? Remelem nem: Alkohol fogyasztás candida diéta során: Az alkoholok cukor molekulákon keresztül bomlanak le ezért nem fogyaszthatók. Parancsolj.
2015. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy én híve vagyok az alkoholfogyasztásnak, jó kis vodka. Jó sok kis vodka.


Csak nem egészséges.

2015. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De a vodka az egyetlen alkohol, amiben nincs cukor.. Nezd meg hogy csinaljak, s rajossz. Utana jartam jobban, mert gondoltam, hogy itt sem kapok biztos valaszt, marpedig en biztosra megyek. Vodkat lehet inni. :)
2015. ápr. 7. 13:10
 9/9 anonim ***** válasza:

MINDENT lehet inni, csak a benzintől gyorsan meghalunk.


Élelmiszermérnök vagyok, olyan kis rálátásom még nekem is van a vodka gyártásra, hogy tudjam mennyi cukor van (NINCS) benne.


Utána néztél a betegséged okainak, lényegének és az alkohol lebomlásának, glikémiás indexének is?


Egyszer koccintsunk, engem nem érdekel hogy mennyire káros az alkohol, én iszom ha úgy van (és a vodka gluténmentes is, nem csak cukormentes)


Cukormentesnek javaslom még a rumot, tequilát és a jóféle pálinkákat, párlatokat is!


Jó vilmoskörte, meggy.. vagy medvehagyma párlat, spárga párlat.. na jó, ezek finomabbak mint a vodka, de a vodkától én sokkal oroszabbnak érzem magam és ez is valami :D

2015. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!