Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony vagyok. Mit tehetek?

Vékony vagyok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 154 cm és 48 kg.Én szerintem vékony vagyok.Szeretnék még valamennyit hízni.Van ki azt mondja hogy nem vagyok vékony.Kérlek segítsetek!Nagyon várom a Válaszokat!Előre is köszönöm!
2010. febr. 17. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt kép nélkül nem lehet megmondani, mert nem mindegy hogy hogy oszlik el az a súly és hogy mi alkotja (zsír vagy izom) Amúgy lehet h ha majd nőiesedni kezdesz úgyis feljön pár kiló a melledre és a csípődre
2010. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én 14 éves,163 cm és 48 kg..

sztem sem vagy sovány!!!!!!

2010. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A magasságból kivonsz 110 centit, az az ideális súly.

Tehát 44 kiló neked :)

2010. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

44 kg? Megőrültél? Azt a "számítást" csak a felnőttekre szokták nézni. Ettől még lehet a kérdező vékony. Nem mindegy, hogy oszlik el az izom-zsír arány..

Kedves kérdező! Szerintem ebben a korban nincs értelme a fogyó/hízó kúráknak, próbálj meg minél többször, minél egészségesebb ételeket enni. Szerencsés helyzetben vagy, azt ehetsz, amit megkívánsz:)

2010. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is 14 vagyok és elég vékony. 170cm és 41 kg.

eddig nagyon zavart de rájöttem h sokan irigyelnek (16-17 évesek is) és van egy 19 éves barátom, és hát... manapság ez a "menő" meg szép...ugyhogy nem érdekel már h vékony vagyok, örülök neki.


am, te viccelsz?? 154...az elég alacsony, ahoz a majdnem 50 kiló....biztos nem vagy sovány. képet linkelj sztem.

2010. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem nem vagy vekony,vannak toled sovanyabbak is.en is szeretnek hizni par kilot,deeddig nem ment.nem tudom nalatok lehet-e kapni nutridrinket,abban sok a kaloria es a vitamin.en is azt iszom es eddig sikeresen.es a lenyeg,hogy ne idegeskedj azon hogy vekony vagy,es ne merekezzel minden nap
2010. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!