Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajamnak semmi tartása...

A hajamnak semmi tartása nincs, vékony és puha, zselével is alig áll meg. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikor megszárítod hajolj előre, és hatalmas hajad lesz!
2010. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, kb. 2 óráig, aztán lelapul.
2010. nov. 18. 19:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Érdekes... nekem 2 napig bírja.
2010. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

próbáld ki a herbal essensis turbózd fel sampont,az a legjobb dúsító/hajerősítő sampon amit próbáltam eddig

aztán úgy szárítsd ahogy az első mondta:)

2010. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Használj valamilyen jó márkájú dúsító sampont+balzsamot.Úgy szárítsd a hajad ahogy írták itt fent,és mikor megszáradt oldalra döntött és lehajtott fejjel tényleg jó márkájú volumen növelő hajlakkal fújd így be.Nem szabad sokat tenni rá,mert összeragad.Pl.a göndör haj amúgy is dúsít optikailag,ez is egy jó trükk.Hajtőemelő hajlakkok is vannak egész jók.Ajánlani tudom a Tony&Guy-t és a Tigit,meg vannak jók a L'Oreal között is.Árban 1000-6000-ig terjednek.Kutass utánnuk:)
2010. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tupír+ a hajtőre fújj egy kis hajlakkot (fodrászkellékesből pölö 700Ft)...igazítsd el(fésüld óvatosan a hajad lefelé)És kész.
2010. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ápold természetesen a hajadat, akkor szép lesz és egészséges.

tojássampon házilag:

http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

citromlakk:

50 ml vízbe 4 evőkanál frissen facsart citromlét teszek, és addig főzöm, míg a víz fele elfő. (ez kb 10 perc). miután kihűlt szórófejes flakonba öntöm. lehet hozzá néhány csepp illóolajat is adni. hűtőben kb 1 hétig eláll.

lenmag zselé:

1 - 2 dl vízben néhány percig főzök 1 - 2 ek lenmagot, amíg zselésedni kezd, leszűröm, és kész is. lehet bele tenni illóolajat.

2010. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia!én is így vagyok!alőb több dolgot is mondtak!nem tudom hogyvagy vele de az én hajam ezektől a samponoktől amiket mondtak bezsírosodott!egyedűl azt a házikészítésűt nem próbáltam.először én is utáltam így a hajam!de egy kicsit turbozott a fodrászom :melír tépetre levágta +még vasalom is és így tökjól néz ki :)samponokból meg garnier aloevera ,wu2 ,schauma 7 gyógynövényes
2010. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

sya! a Loreálnak a Perfectnek amit fodrász kellékesnél lehet kapni vagy fodrász üzletbe pl.Klier-be,van egy Volumen növelő habja ami nagyon jó kevés kell belőle mert elég tömény és párataszító ami nem árt ilyenkor Ősszel,vagy egy másik Volume lift tőemelő hajhab ez a leg tutibb nem lapul le a hajad és oda fujod ahol megakarod emelni,én is ezt használom,igaz kicsit drága ,mert kb 4000-5000ft között van.De most sok helyen van karácsonyi akció ki lehet fogni jó áron.

"Egy fodrász"

2010. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tolka válasza:
H
2010. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!