Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki tud nekem ajánlani...

Valaki tud nekem ajánlani egészséges étrended, nagyon allergiás bőrre?

Figyelt kérdés

17 éves koromban jelent meg először allergiás kiütés a kézfejemen. Azóta csak egyre rosszabb a helyzet. Mostanra (21 éves vagyok) már a lábamon, combomon, melkasamon és még a péniszemen is megjelennek a kiütések.


Kezd ebből nagyon elegem lenni és szeretnék elsősorban a tápálálkozásomon változtatni. Valakinek nincs vénetlen valamilyen összeállított étrendje?


2010. febr. 17. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézzél egy glutein lisztérzékeny tesztet, lehet lisztérzékeny vagy és attól vannak a kiütéseid, vagy fruktóz, laktóz allergiád is lehet. A kiütéseidnek belső okai vannak. Valami ételre vagy gyümölcsre is lehetsz allergiás. Ezek csak tippek részemről. El kellene menned egy komplott allergia vizsgálatra. Háziorvosod segít ebben.Mert hiába próbálsz bármilyen diétát, ha az okot nem tudod mire is vagy igazán allergiás.
2010. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csalánkiütés?
2010. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nagyon fontos, hogy orvossal egyeztess ebben a kérdésben. Van javaslatom a táplálkozásodra, mert nekem is belső eredetűek voltak a kezemen kialakult elváltozások. Beszéljünk erről skype-on vagy messengeren.

skype: csenbenke, messenger: csenbenke@gmail.com

2010. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!