Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez betegség? Mit tehetek ellene?

Ez betegség? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Nekem mióta az eszemet tudom mindig bajok voltak a kilókkal. Mindig én voltam a nagydarab husi csaj. Anyukám sokat bántott mert a tesóm meg pálcika és mindig mondja nekem hogy "Nézd meg milyen jól néz ki te meg ..." Probált ő is lefogyasztani úgy hogy ha ettem rám szólt és rengeteget edzettünk (túl is hajtott). Azóta elötte nem merek enni viszont így meg titokban eszek vagyis zabálok lassan mert mindig félek hogy más mit szól ha eszek ez olyannyira elment hogy mára semmit nem eszek nappal este 1-2 órában meg kajálok folyamat ... Nagyon szeretnék fogyni de így nem tudok mit tegyek?

2015. márc. 11. 15:39
 1/1 anonim válasza:

Mindenkepp hagyd abba az esti nassolast!!! Annal nincs rosszabb.

Inkabb reggelizz rendesen! Keruld a tesztafeleket, csokit....

Ha edesre vagy vagy vsak enni szeretnel mit egyel inkabb gyumolcsot vagy meg jobb ha zoldseget eszel.

Estere is inkabb csak zoldseget kis turoval. Nekem az is segit ha meg mosom a fogam, akkor mar nem kivanom annyira az edeset.

2015. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!