Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki le tudná írni, hogy a...

Valaki le tudná írni, hogy a cukorbetegek mit ehetnek és mit nem?

Figyelt kérdés
Nem igazodok ki a fehérjék, proteinek, szénhidrátok között :(
2015. febr. 28. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Google ki dobja ha oda be írod.
2015. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A cukorbetegeket minden esetben elküldik diatetikushoz, aki étrendi, életviteli tanácsokat ad, én még kaptam egy havi előre összekészített étrendleírást is. Kérd meg a háziorvosod, hogy írjon beutalót ( de lehet, ha csak telefonál) egy ilyen személyhez.
2015. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel minden cukorbeteg kezelése más és más, így nincs ilyen, hogy ezt ehetnek, ezt meg nem. Még akár naponta is változik, hogy mikor mit ehetnek vércukortól függően.
2015. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem!

Tehát nincs olyan szabály, hogy finomított cukrot, fehér kenyeret, tésztát stb. nem ehetnek.

7,5 mmol/l lett a cukrom, még nem vittem vissza leletet.

2015. febr. 28. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik cukorbeteg nem eszik ilyeneket, valamelyik igen. Teljesen egyéni dolog.
2015. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ha most leállnál a szénhidrát zabálással, akkor életed végéig egy normális életet élhetnél. Nyilván most felírták neked a metformint vagy valamelyik rokonát és elláttak pár semmit nem érő tanáccsal. Átmenetileg segít, de az idő ellened fog dolgozni, ha tovább folytatod ezt a fajta életvitelt. Javaslom a paleót, vagy az ehhez közelítő táplálkozást.
2015. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!