Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most már biztos, hogy bulimiás...

Most már biztos, hogy bulimiás vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden azzal kezdődött,hogy meghíztam az elmúlt fél évben,mivel nem voltam soha hízékony ezért még nagyobb túlzásba vittem az édesség imádatomat, egy fél éven keresztül minden nap :2 tábla csoki,1 zacskó keksz,liter kakaó néha mellé zacskó chips,vagy este több korsó sör,vagy tömény szesz. Szóval egyszer csak meghíztam konkrétan 10 kilóval vagyok több. Nem tudtam elfogadni ezt így egy jó ideje hánytatom magam. Eleinte két hetente egyszer. Majd heti egyszer. Mostanában meg kettő-három naponta,nem bírom édesség nélkül egyszerűen nem megy. Mostanában direkt kevesebbet vettem,de ha valaki ad nekem ajándékba addig eszem amíg el nem fogy :S undorodok magmatól ilyenkor és hánytatni kezdem magam. mit tegyek?
2015. febr. 14. 20:51
 1/4 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok és én se birom ki több tábla csoki nélkül és én már 65kg vagyok 45helyett úgyhogy túlsújos vagyok anyukámnak azt mondom,hogy mindig nekem valami kevesebb adagot vegyen de én sem birom ki azt mondom hogy elmegyek futni de viszek magammal pénzt és veszek rajta 3 tábla csokit
2015. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én épp most hánytattam magamat,ma kettő tábla csoki,4dbos kinder csoki,milkiway,és egy normál béd. Futottam 30 percet az edzőteremben.. ez így szokott menni,edzek,zabálok,hányok.

Szerintem szólj anyukádnak,hogy vigyen el pszichológushoz,mert úgy érzed szükséged van rá,neki pedig mondj el mindent!!

Én viszont nem tudok mit tenni 20 éves vagyok,szüleimet már nem igazán érdeklem,nem tudom,hogy jutok ki ebből :(

2015. febr. 15. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, menjél el pszichológushoz, mert megölöd magad!
2015. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én is 20 és fölött vagyok ezzel a problémával, de már 2-3 hete kordában tartom. Először is én is elmentem pszichológushoz, sőt pszichiáterhez, de hogy őszinte legyek, abszolút felesleges pénzkidobás volt. Nem azt mondom, biztosan van, aki tudna segíteni, de én a lehető legpocsékabb pszichiátert kaptam szerintem, ő meg szart a problémámra, nem is mentem vissza hozzá. Aztán ajánlottak egy diétát, amit csinálok már egy ideje, és igazán rendet tesz az étkezésben. Ez az egyik. A másik, hogy keresd meg azt a dolgot, ami állandóan kibillent, ha mondjuk tartod egy hete akár, mi az, amitől újra csinálod? Én erre -segítséggel- rájöttem, azóta szigorúan töröltem az alkoholt is az életemből. És így 2-3 hete nem történt baj... remélem sikerül neked is valahogy rendet csinálni az étkezésedben, nekem ez vált be (eddig úgy tűnik).

2015. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!