Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zabanapot érdemes beiktatni?

Zabanapot érdemes beiktatni?

Figyelt kérdés
Már egy hete diétázom, napi 1500 kalóriánál nem eszem többet ami 1000-el kevesebb a normálisnál, úgy tudom egy hét vagy 10 nap után érdemes egy zabanapot tartani amikor bármit ehetek, és bármennyit, sőt kell is a sok sok kalória, hogy felpörgesse az anyagcserémet és feltöltse a szénhidrát tartalékaimat? Jól csinálom, ha heti egyszer jól bezabálok? közben sportolok, heti 2-3 alkalommal 1-2 órát.

2015. febr. 3. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már nem fogyókúrázom, életmódot váltottam, de ilyet sose csináltam.

Minek?

Egyél normálisan, ne éhezz és nem fogsz ilyeneken gondolkodni.

Ha édességre vágysz, csinálj egészséges ételeket, ha sósra akkor is. De így az életben nem fogod elérni a súlyt.

1500kcal nagyon kevés neked, azért gondolsz erre folyamatosan. Lakj jól, mert ha már így eltervezted, tuti, hogy bezabálsz.

2015. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
be is zabáltam aztán rá 1 nappal beteg lettem, gondolom a diéta miatt szóval feladtam, de majd újra kezdem, mert már most hiányzik az első hét utáni elégedettség, persze valami kevésbé drasztikus diétával.
2015. febr. 15. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!