Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segít valaki összeálítani...

Segít valaki összeálítani gyógyulós étrenet?

Figyelt kérdés

nagyon rövid leszek:

atopiás ekcéma


étrendel gyógyulni


na de hogyan?



tej-tejtermékek- kilőve , egyik fő okozoja az ekcémának


tojás kilőve- ugyan az


-búza és összes származéka- kilőve, glutén tartalmuk miatt ami károsítja a bélfalat és lehet hogy pont ez okozza az ekcémát.


rizs - erről is azt olvastam , hogy káros, bélfal károsító,


krumpli - lektin tartalma mérgező.


hal - egyik fő allergén ekcémánál


húsok - az ember nem húsevő, emésztőrenszere erre utal, a hús káros mert nem tudja megemészteni az ember.


gyümölcsök - citrusfélék kilőve, fő allergén ekcémánál

alma banán körte , ezek talán mehetnek, de ebbe se vagyok biztos, ebből is biztos napi 1-2 darabot szabad megenni főleg a banánbol.


zölségek: ezek jók, kivéve a hüvejesek, mert azok lektint tartalmaznak.


magvak: mogyoró fő allergén, a többiről semmit sem tudok.


tehát : akkor ehetek egy kis gyümölcsöt, és egy kis zölséget,


hány hónap alatt fogok össze esni a hiánybetegség miatt, valamint a krónikus fogyás miatt?


nyugot szívvel kijelentem, hogy ekcémára nem létezik gyógyulós étrend. csak a szteroios és immunmanipuláló rák és daganat keltő krémek!



----------------------------------

fényevő még lehetek!



2015. febr. 1. 03:34
 1/7 A kérdező kommentje:
napi 5 kiló zölséget egyek meg és akkor kijön a 2000 kalóriás étrend!
2015. febr. 1. 03:36
 2/7 anonim válasza:
www.vntv.hu www fenyorveny.hu www.tudnodkell.info www.naturahirek.com
2015. febr. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
www.filantropikum.com
2015. febr. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hagyd a diétát, ez segít: www ekcemastop.com Itt van az atopiás ekcéma gyógyulása, nézd meg.
2015. febr. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ekcéma stop on megvettem az összes könyvet és ott is a diétát javasolták! valami paleo van , meg valami csak zöldségevés
2015. febr. 1. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom neked segít-e, de nekem ez az egy ami bevált: napfény. Amint strandidő van kimegyek a tóra és az első hétvégén jól leégek(ez nem biztos hogy szükségszerű) aztán egész nyáron próbálok minél több időt tölteni a napon. Kb. októberig tünetmentes vagyok.
2015. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyetértek. Kell a napfény! Nem igaz az a sok rémhír a napfény növekvő káros hatásáról! Ellenkezőleg! A napfény gyógyító. Utána is lehet nézni, régen pl. Svájcban is orvosi klinikán napfényterápiát alkalmaztak, és ma is teszik jó néhány helyen!
2015. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!