Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azzal piszkálnak hogy túl...

Azzal piszkálnak hogy túl vékonyvagyok. Hogy tudnék felszedni pár kilót?

Figyelt kérdés
13/L vagyok,155 cm,37 kg. Eddig jól éreztem magam a bőrömben,csak megtudtam miket mondanak a hátam mögött,és rosszul esett. Tény hogy vékony vagyok,de nem tehetek róla! És nem az hogy csak csont és bőr lennék mert izom is van azért rajtam. (Ha ez úgy jött le hogy nagyképűségből mondom kor bocsánat,nem úgy akartam) És eszek is rendesen,de mindig is ilyen voltam. Ha kicsit ducibb valaki az a baj,ha vékony az.. Nem értem az embereket! :(

2015. jan. 27. 19:49
 1/5 Gannicus23 válasza:
Konditerem, súlyzós edzés. Valamint egy helyes táplálkozás.
2015. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kondizzak ennyi idősen? Akkor inkább saját súllyal edzek.
2015. jan. 27. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Vékony vagy, de azért mert néhány idióta megszólt nem kell elkeseredni. Lehet némelyik irigységből piszkál, vagy csak szimplán kretének...nem mondom, hogy majd kinövik, mert egyes emberek nem előre hanem visszafelé fejlődnek és a korral egyre hülyébek lesznek.

Ha Te jól érzed magad így akkor csak szimplán ne vedd figyelembe őkett.

Egyébként meg gyerek vagy fog még változni a tested.

2015. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! Egyébként az utolsóval egyetértek :)

Egyébként vékony párti vagyok, de ízlés kérdése. Még sokat változol, ennyi évesen ne ezzel törődj! Olyan legyél, ahogy jól érzed magad

Az meg hogy ki vékony, ki sovány, ki kicsi, ki nagy, stb ez egyén kérdése. Mindenkinél más. És persze ott van az irigység is

2015. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok :)
2015. jan. 28. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!