Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy vagy vele, ha evés...

Hogy vagy vele, ha evés közben piszkálnak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig egyedül eszem.
2010. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan ember vonja el a figyelmem és tart fel aki am is idegesítő. Azt nem bírom.


De különben én magamat szoktam zavarni :)

Meg van h sokszor én zavarom a nem evő embereket szövegelek evés közbe stb.

18/F

2010. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom hogy piszkáljanak.
2010. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mivel. Ha például bottal, akkor úgy érzem, hogy összekevertek egy békával.


Te például mit értesz "piszkálás" alatt?

2010. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamóca. ***** válasza:
hát jha attól függ mit értessz piszkálás alatt. ha nem töfködnek fizikailag akkor általában nem zavar semmi.
2010. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki leül velem szembe és elhúzza előlem a tányért akkor lehet pipa leszek. Én szeretek nyugodtan enni. Pl utálom mikor időre kell enni, gyorsan eszek általában, de nem szeretem ha ott lihegnek a nyakamon, hogy haladjunk már idő van. Ezért utáltam pl a menzát. Meg azért is mert utálok mások előtt enni. Nem tudom miért, de zavar, akkor is ha ők is esznek éppen. Jó persze azok nem akikkel együtt élek, hanem pl mikor távoli rokonok jöttek látogatóba és családi ebédet csinált anyukám. Nem ismerem őket és zavart.
2010. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!