Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A nyers vegetáriánusok hogy...

A nyers vegetáriánusok hogy esznek lencsét, sárgaborsót, babot, rizst, kukoricát, ha nem főznek, úgy hogy ízletes is legyen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rizst sehogy sem, kukorica zsengén nagykn finom nyersen amikor meg tejes. Babot es lencsét illetve csicseri borsot csiraztatassal fogyasztanak vagy hosszas aztatas utan.
2014. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyhogy rizst nem? Meg kukoricát ha lehet boltban kapni boltban az csontszáraz őrölt kukorica nem ott lakom tanyán hogy én szedjem le amikor még "tejes" (azt sem tudom milyen az), szárazkukoricával mit kell csinálni? Babot lencsét és csicseriborsót nem pocsék az íze és étvágyelvevő ha csak beáztatod aztán kihalászod és elkezded rágni? Meg hogy kell csíráztatni és minek?
2014. nov. 29. 04:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezo, ha beirnad a googleba h lencse csiraztatasa VOALA kiadja es megérted, sot kepeket is kapsz rola.
2014. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap lattam a zoldsegesben kukoricát csövön finom teljesen. Sot szinte minden nap látok. De szezonban meg minden üzlet tele van vele. Szoktál boltba járni?
2014. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!