Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki tud nekem linkelni...

Valaki tud nekem linkelni vagy leírni egy normális Candida-diétát?

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalt elolvastam, de mindenhol mást olvasok (egyik helyen azt íjrák, hogy lehet enni tojást, natúr joghurtot, gyümölcsöt stb., máshol meg azt, hogy nem).

Teljesen összezavartak.

Tippeket is szívesen fogadok, mit, mivel, hogyan ettetek. Vagy milyen kiegészítőket, vitaminokat (pl. grapefruitmag csepp) fogyasztottatok! Nagyon köszönöm!


2014. okt. 17. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Grapefruitmag cseppet is szedjél mindenképpen.
2014. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és én vettem kurkumát (fűszert, nem tablettát) és abból is eszek napi 1-2 teáskanálnyit.
2014. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, az antalvali-s oldaldalt megtaláltam én is, de ott pl. a tojást tiltja, minden más oldal pedig engedélyezi! :S

a grapefruitmagot fogom inni, és akkor megpróbálom a kurkumát is! köszönöm mindenkinek, jöhetnek még tippek

2014. okt. 17. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Mind három én voltam. :) Tojást ne egyél, én nem ettem.
2014. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jahh akkor köszi neked :D

óh pedig a tojás jó lett volna reggelire, vacsira :S :(

2014. okt. 17. 09:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg úgy, hogy az elején eszel tojást, ha nincs változás pozitív irányba, akkor azt is hagyd el.
2014. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon két cikket is találsz e témáról, ha elolvasod, többet tudsz majd róla. Mert mindenki másképp csinálja, de az alap az egy.

[link]

2014. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!