Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jövőév júniusáig körül-belül...

Jövőév júniusáig körül-belül hány kilogrammot tudnék leadni?

Figyelt kérdés
Terveim szerint hetente ,egy-két pihenőnap kivételével, félórás intervall futást csinálnék, néha (hetente egyszer, kétszer 20 kilométert bicikliznék [egy órahossza]), illetve heti egyszer lenne egy háromnegyed órás futóedzésem. Persze, ha kedvem támad megcsinálok pár 30 napos edzéstervet. Csak csirke, illetve pulykahúst eszem, kenyérből teljes kiőrlésűt, néha rozskenyeret, teát, vizet iszom, süteményből tápértéktől mérten eszem, a csokoládéval majd elég akaraterővel megküzdöm, persze ezért fogyasztani fogok néha, de az inkább étcsokoládé lesz, tejtermékeket ritkán fogyasztok, bár ez nem célravezető,gyümölcsből rengeteg,zöldségből már kicsivel kevesebbet eszem. Levesből elenyésző mennyiséget szoktam fogyasztani. Tizennégy éves vagyok, 167 centiméter és 73 kilogramm.

2014. aug. 16. 23:18
 1/1 anonim válasza:

Ha ennyi akaraterő van akkor szerintem sokat , de ha eddzel , akkor szerintem ne csak fuss , hanem csinálj felülést is!

UI: Szerintem pedig nagyon sokat nem kell fogynod!:)

2014. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!