Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves lany vagyok,172 cm...

15 éves lany vagyok,172 cm magas,47 kg .! Lelki bajom van, (depresszio).3 napja nem eszek. Menyit bírok ki étel nélkül?

Figyelt kérdés
Kórházba fogok kerülni ? Mit tegyek ??
2014. júl. 23. 07:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyukáddal. Mondd meg neki, hogy anya, segitségre van szükségem.
2014. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha mindent kihánysz, akkor legalább pár szem szőlőcukor. Elsősegélynek jó
2014. júl. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem gondolom , hanem tudom !! hogy sennkire nem tudok számitani . viszont köszönöm a segitsegeket .. meg probálok enni valamit . Viszont meg tudnátok mondani , hogy ilyen álapotba .. már 3 nap után hogy nem eszek , menyit bírok még ki ?!
2014. júl. 23. 08:16
 14/19 anonim ***** válasza:

A "senkire sem számíthatok" érzést ismerem. Nagyon kemény de soha sem igaz. Mindig (még teljesen idegen környezetben is) vannak emberek, akitől kicsi segítséget lehet kérni, a többit meg az ember már maga is megoldja.


Ha nem tudsz orvoshoz menni, mondd azt, hogy nagyon gyenge vagy nem tudsz bemenni (A leítás alapján stimmel is) és ki fog jönni.

2014. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Még pár napot biztos, utána elkezdesz leépülni, a kis zsírtartalék miatt ez viszonylag gyors lesz, kb. egy hónapig életben maradhatsz
2014. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ahogyan a 14-es válaszoló írta, hívd fel a háziorvost.

És lényegtelen, mit gondolsz, számíthatsz-e valakire, vagy nem. De valakinek szólnod kell. Méghozzá most.

Legyen az az orvos vagy anyukád vagy apukád. De szólj kérlek valakinek.

2014. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogy csak kifogásokat keresel? Messze, az orvos, senkire nem számíthatok, stb. Ilyen nincs. Szerintem te élvezed, hogy szenvedsz és sajnáltatod magad.
2014. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz csak úgy meghalni, kicsilány, hanem szépen elájulsz majd, kórházba visznek, és ledugnak egy szondát az orrodon, azon keresztül megetetnek, ha kell, erőszakkal. Ez ilyen egyszerű. Ma depresszió miatt éhen halni már nem szokás.


Keress egy pszichológust szépen. Háziorvosnál indíts.

2014. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én 13 éves fiú vagyok, 158cm, 37kg
2015. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!