Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy nőjek még jobban meg?

Hogy nőjek még jobban meg?

Figyelt kérdés

17 éves fiú, 175 cm , 62 kg-val

igyekszem alkalmazni amit ajánlanak,hogy sok pihenés, sok normális étel, valamint torna nyújtással a végén,meg, ez segít hogy magasabb és magasabb legyek?

Még valaki megkérdezni hogy miért akarok magasabb lenni? = mert mint más alacsonyabb embereknek nem tetszik hogy az osztályban majdnem a legalacsonyabb,és nőni akar. Részben velem is ez a helyzet,de én pankrátornak vagy is először az a magas akarok lenni mint ők, testépítő majd után jöhet :)

Na de a növés érdekel most . Mindenki véleményére kíváncsi vagyok.



2013. ápr. 29. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A növésedet sajnos nem tudod befolyásolni.Az van amit a génjeidben magaddal hoztál .
2013. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizony az első válaszoló igazat beszél,ez a genetikádtól függ,hogy éppen mit örököltél,néha persze előfordul hogy alacsony szülőknek mégis magas gyerekük lesz,mert egy másik ősükre üt éppen,de ez azért már 16 éves korra látható.

Apukáddal már egymagas vagy,vagy már túl nőtted esetleg?Ha még alacsonyabb vagy akkor még nőhetsz pár cm-t de nem valószínű hogy te 190 cm magas leszel valaha is.Sajnos ez van.

2013. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már jóval túl nőttem őt, mivel anyám magasabb nála , de már ő nála is magasabb vagyok. szóval őket már kinőttem ...
2013. máj. 1. 17:32
 4/4 anonim válasza:
Ez az egész a genetika. A géneket nem lehet és nem is szabad megváltoztatni. Apám 198 cm Anyám 186 én 13 évesen vagyok 188cm 70 kg 47ésfeles láb.
2018. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!