Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, hogyan tegyem?

Hízni szeretnék, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
izmot szeretnék építeni de ehhez elsősorban híznom kellene. 185 cm vagyok és szerintem ehhez a 72kg eléggé karcsú. javítsatok ki ha nincs igazam. ha így lenne akkor is hízni szeretnék még mert ezután lehet csak izmot építeni. napi 5-ször eszek ebből kétszer főtt kaját ami 1-t 2-at jelent. de egyszerűen nem tudok hízni és ezt a testsúlyt nem tudom átlépni.

2014. júl. 14. 19:34
 1/4 anonim válasza:
sok sok szénhidrát,fehérje és én a helyedbe szednék tömeg növelőt hogyha tényleg nem tudsz hizni!
2014. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag nincs olyan, hogy nem tud hízni valaki, rendesen enni kell meg edzeni, a genetika csak kifogás.
2014. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elöszöris olvass utána hogyan is müködik az izomépités stb. nem kell hozzá hiznod bár ha te hizni akarsz utána azt lefogyni és úgy izmot épiteni minthogy kihagynád a hizás és fogyás részt a te dolgod... a normális étrend a fő és utána az edzés. egyél sok sok sok húst kb napi 600g ot 300g szénhidrátot és több száz gramm zöldséget nem gyümölcsöt hanem zöldséget. szénhidrátnak barnarizs,simarizs,teljeskiörlésü tészta,durum tészta, főtt burgonya, teljeskiörlésü kenyér. a 600g hús az nagyjából mindegy mi számodra de azért ne a legzsirosabb részeket edd. a 600g ot csökkentheted tojással, sovány túróval egy olyan napi 140g fehérjédnek kellene lenni
2014. júl. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy a 185 cm-hez a 72 kg az egyátalán nem kevés... Nézz utána tömegnövelő étrendnek és eddzéstervnek és hidd el nem hiszem hogy olyan nagyon ektomorf lennél hogy ne tudj hízni semmitől sem, merthogy a magasságod és a testsúlyod nem ezt mutatja!
2014. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!