Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Lehet furán hangzik az hogyha valaki hízni akar....

De az a helyzet hogy elég sokan mondják azt hogy nagyon sovány vagyok és kezd zavarni... eszek normálisan lehet kicsit válogatós vagyok de húst, gyümölcsöt, zöldséget is eszek.

Valamiért nem hízok

Csak természetes segítséget kérek semmi gyógyszer stb.

Választ előre is köszönöm! :)



2014. jún. 28. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Részesítsd előnyben a tésztákat, egyszerű édes péksüteményeket, egyéb tésztás kajákat. Napi pozitív energiaegyeleg, ha mindenképpen hízni akarsz. Mennyi az amennyiről hízni szeretnél?
2014. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

168 cm vok és 46 kg.

A combom meg a karom is vékony... oda kellene híznom de nem hinném hogy befolyásolható, igaz ?

2014. jún. 28. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem, de az emelt kalóriát inkább lehet zsírosabb kajával kéne akkor kompenzálnod, és járj úszni. Ez ugyanis főleg azokat mozgatja, és akkor azokon a részeken nősz majd.
2014. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!